Yönetimimiz ve Futbolcularımız Aşure Dağıttı


Atiker Konyaspor’umuzda yöneticilerimiz ve futbolcularımız kulübümüzün Zafer Meydanı’nda organize ettiği programla vatandaşlarımıza aşure dağıttı.

Aşure Gününe yönetim kurulumuz adına As başkanlarımız Mehmet Günbaş, Osman Koçak, Recep Çınar ve yönetim kurulu üyemiz Dursun Kabakçıoğlu ile kulüp menajerimiz Seçkin Özdil, futbolcularımız Adis Jahovic, Mustapha Yatabare, Deni Milosevic, Amir Hadziahmetovic ve Ferhat Öztorun katıldı.

Zafer Meydanındaki etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Futbolcularımız kadın erkek, genç yaşlı tüm Konyalıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Dağıtım sonrasında bir konuşma yapan as başkanımız Mehmet Günbaş “ Öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay’a, Aşure Günü etkinliğimizin gerçekleşmesindeki katkıları nedeniyle kulübümüz adına teşekkür ediyorum. Bildiğiniz üzere Konyaspor olarak sürekli sosyal sorumluluk projeleri içinde olduk. Dini ve milli günlerde hep beraber olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bugün vatandaşlarımıza, Konyalılara ve taraftarımıza Aşure Gününde ikramımız oldu. Futbolcularımız da bizi kırmadı etkinliğimize katıldılar. Allah kabul etsin. Önümüzde bir Kayseri maçı var. Hep birlikte inşallah Kayseri’ye giderek 3 puanla dönmek istiyoruz” dedi.

Başarılı futbolcumuz Ferhat Öztorun ise “Allah kabul etsin. Taraftarımızla böylesine anlamlı bir günde birlikte olmak güzeldi. Çok güzel bir organizasyon oldu. Önümüzde zorlu bir Kayseri maçı var. Bu maça en iyi şekilde hazırlanıyoruz. İnşallah en güzel sonuçla Kayseri’den döneceğiz” şeklinde konuştu.

Başkanımız Hilmi Kulluk’un  direktifleriyle gerçekleşen Aşure Günü programı taraftarımızın futbolcularımızla çektirdikleri hatıra fotoğraflarıyla sona erdi.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar