Kolektif oynayarak hep birlikte elimizden geleni yaptık ve kazandık


 

Atiker Konyaspor’umuzun E.Y. Malatyaspor’u deplasmanda 1-0 yendiği maçta tek golü kaydeden oyuncumuz Deni Milosevic, savunma başta olmak üzere oyunun her bölümünde iyi mücadele ederek haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi.

 

Maçı değerlendiren oyuncumuz Deni Milosevic, “Tabiki zor bir aç olacağını ve kolay olmayacağını biliyorduk. Ama kolektif oynayarak hep birlikte elimizden gelenin en iyisini yaptık. Takımıma gol atarak katkıda bulunduğum içinde çok mutluyum” şeklinde görüş belirtti.

 

E.Y. Malatyaspor karşısında iyi savunma yaptıklarını da sözlerine ekleyen oyuncumuz Deni Milosevic, “Deplasmanda oynarken önemli olan iyi savunma yapmanızdır. Bu maçta da takım olarak hep beraber iyi bir savunma bloğu yaparak iyi işler sergilediğimizi düşünüyorum. Bundan sonrası için daha iyi hazırlanıp, daha iyi performanslar sergileyerek galibiyetler alacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

 

Takımımızın ligin ilk 4 haftasında maç kaybetmemesini de değerlendiren oyuncumuz Deni Milosevic, “Tabiki bu durumun moral motivasyon anlamında takım üzerinde çok olumlu ve önemli bir etken olduğunu düşünüyorum. Bu şekilde devam etmeliyiz. Bir sonraki maç olan evimizdeki Fenerbahçe maçında da bu şekilde oynamalıyız. Taraftarlarımızın önünde galibiyet alabiliriz diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar