Başkanımız futbol okullarımızdaki çocuklarımızı sevindirdi


Kulüp Başkanımız Hilmi Kulluk ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Futbol Gelişim Akademimizin yanı sıra futbol okulları ve amatör branşlara yoğun ilgi gösteriyor. 

Amatör branşlardan sorumlu başkan yardımcımız Zahir Renklibay yaptığı açıklamada Kulüp Başkanımız Hilmi Kulluk ve Yönetim Kurulu üyelerimize ilgileri ve destekleri için teşekkür etti.

Başkan Yardımcımız Zahir Renklibay açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Alt yapı tesislerimizde yapılan tamirat, tadilat, yenileme çalışmalarının yanı sıra, Milli Eğitim İl Müdürlüğü, Müftülük ile gerçekleştirilen projeler, II. Mevlana Kupası için sağlanan destek, genç oyuncularımızın ulaşım ve seyahatlerinde kullanılması için belediye ile yapılan görüşmelerde kulübümüze kazandırılan iki midibüs, özellikle şehir dışı ulaşım ve deplasmanlar için akademimizin uhdesine kiralanan otobüse, şimdi bir yenisi daha eklendi. Futbol Gelişim Akademimizin hizmetine verilmek üzere, Atiker Konyaspor’umuzun envanterine Sayın Başkanımız Hilmi Kulluk ve yönetim kurulu üyelerimizin yoğun mesaisi sonucunda konfor seviyesi yüksek bir otobüs daha kazandırıldı. Ayrıca hafta sonunda il ve ilçelerde bulunan futbol okullarımızı Konya’da topladık ve burada bir turnuva gerçekleştirdik. Antrenörlerimiz yaklaşık 250 çocuğumuzun son durumlarını gördüler ve yetenekli oyuncuları tespit ettiler. Geniş katılımlı turnuvamıza Başkanımız Hilmi Kulluk’un ayrıca destekleri oldu. Çocuklarımızı sevindirdi. Turnuva sonunda tüm sporcularımıza Qurme Kulluk Döner’den ikramlarda bulunuldu. Sadece bu konuda değil, kamuoyunun bilgisinde olan olmayan birçok konuda özellikle alt yapı, futbol okulları ve gelişim akademimizle ilgili sunduğumuz bütün projelere kayıtsız destek oldular. Özellikle Başkanımıza ve onun şahsında tüm yönetim kurulu üyelerimize bir kez daha teşekkür ediyorum.”

12 takım ile gerçekleşen ve şenlik havasında geçen turnuva sonunda antrenörlerimiz tarafından tespit edilen yetenekli oyuncularımızın en kısa sürede lisansları çıkartılacak ve alt yapımıza kazandırılacak.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar