Babalar/Oğullar Babalar/Kızlar All-Star Festivali Düzenlendi


Atiker Konyaspor Basketbol Okullarının düzenlediği Babalar/Oğullar Babalar/Kızlar All-Star festivali hafta sonu büyük bir katılımla gerçekleşti. Osman Nuri Hekimoğlu Anadolu Lisesi’nin Spor Salonunda düzenlenen festivale çok sayıda sporcu ile velileri katıldı. 

Keyifli anların yaşandığı organizasyonda sporcularımız babalarıyla birlikte süreye karşı yarışarak başarılı olmaya çalıştılar. Yetenek yarışması, maç organizasyonu ve faul yarışması ile devam eden organizasyon sonrasında dereceye giren aile ve sporcular yönetim kurulu üyelerimiz Uğur Öncan ve Gültekin Zeren tarafından ödüllendirildi.

 

Atiker Konyaspor Basketbol Okullarımız yıl boyunca alanında uzman 10 antrenör ile Osman Nuri Hekimoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonu ile Ticaret Lisesi Spor Salonlarında çalışmalarına devam etmektedir. Yeni dönem kayıtları bu salonlarda yapılmaktadır. 

Basketbol Okullarımız hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için ‭0 (552) 400 19 22 nolu telefonu arayabilir ya da çalışmaların yapıldığı salonlara giderek yetkililerle görüşebilirsiniz.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar