Altı puanlık maç kazandık


 

Atiker Konyaspor’umuzda Asbaşkanı Recep Çınar, Malatyaspor’u deplasmanda 1-0 yenerek, haftayı güzel bir galibiyet ve 3 puanla kapattıklarını belirterek, “önemli olan bu galibiyetleri alışkanlık haline getirmek” dedi.

Kurumsal İletişim ve Medya’dan Sorumlu Asbaşkanımız Recep Çınar, Malatyaspor deplasmanında elde edilen galibiyet ile hem taraftarların hem de kendilerinin çok mutlu olduğuna dikkat çekerek, “Bu ligin güçlü ekiplerinden Malatyaspor takımını deplasmanda yenmek önemlidir. Bu galibiyet hem bizleri hem de taraftarlarımızı memnun etmiştir. Doğruyu söylemek gerekirse ligin ilk haftalarında kıskanılan bir takım hüviyetindeyiz. Tarihimizin en iyi  başlangıcını yapmış bulunuyoruz. İnşallah başarılı sonuçlar almaya devam ederiz. Artık bu maç geride kaldı, önümüzdeki Fenerbahçe maçına yoğunlaşmalıyız. Herkesin malumu Fenerbahçe takımı yaralı. Hem iç sahada hem deplasmanda iyi sonuçlar alamıyorlar, dolayısıyla bizimle oynayacakları maça farklı bakıyorlar. Bu nedenle bizi zorlu bir müsabaka bekliyor. Ancak, Malatyaspor maçı öncesinde de söylediğim gibi, hiçbir takım yenilmez değil. Malatyaspor’u deplasmanda yenen Atiker Konyaspor’un Fenerbahçe’yi de geçecek gücü ve inancı var” şeklinde konuştu.

Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi takımların,  toplamda  8 puan kaybettikleri ligin 4. haftasında, Atiker Konyaspor’umuzun kazandığı 3 puanın son derece anlamlı ve çok kıymetli olduğuna dikkat çeken Asbaşkanımız Recep Çınar, “bu sezon takımlar çok değişken sonuçlarla karşı karşıya kalacak” dedi.

Asbaşkanımız Çınar, “sezonun ilk dört haftasına baktığımız zaman, her takımın her takımı yenebileceğini gördük. Hiçbir takım favori değil. Ligin amiral gemisi gibi görünen takımları 4. haftayı zararla kapattılar. 3 takım toplamda 8 puan kaybetti. Bu takımların puan kaybettiği bir haftada bizim Malatyaspor deplasmanından 3 puanla dönmemiz son derece önemli diye düşünüyorum. Aslında biz 6 puanlık bir maçı kazandık. Meseleye böyle de bakmak lazım. Sonuçta kazandığımız için mutluyuz” diye konuştu.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar