6 oyuncumuz Milli Takımlara davet edildi


 

Atiker Konyaspor’umuzda, 6 oyuncumuz ülkelerinin UEFA Uluslar Ligi, Afrika Uluslar Kupası ve U21 2019 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda oynayacağı maçların kadrosuna davet edildi.

 

Kalecimiz Serkan Kırıntılı, A Milli Takımımızın 7 Eylül’de Trabzon’da Rusya ve 10 Eylül’de deplasmanda İsveç ile oynayacağı UEFA Uluslar Ligi B grubu maçlarının kadrosunda yer alırken, Nejc Subic Slovenya’nın 6 Eylül’de Bulgaristan ve 9 Eylül’de Kıbrıs Rum Kesimi maçlarının kadrosuna çağrıldı.

 

Oyuncumuz Deni Milosevic, ülkesi Bosna Hersek’in 8 Eylül’de Kuzey İrlanda ile deplasmanda 11 Eylül’de ise Avusturya ile iç sahada oynayacağı UEFA Uluslar Ligi maçlarının kadrosuna davet edilirken, Amir Hadziahmetovic ise Bosna Hersek U21 Takımının 2019 Avrupa Elemelerinde 7 Eylül’de İsviçre, 11 Eylül’de ise Romanya ile yapacağı maçlar için düzenlenen kampına katıldı.

 

Oyuncularımızdan Abdou Razack Traore, ülkesi Burkina Faso’nun 8 Eylül’de Mauritaine, Wilfred Moke ise Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nin 9 Eylül’de Liberya ile oynayacağı Afrika Uluslar Kupası maçlarının aday kadrosunda yer aldılar.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar