Yönetimimiz Emniyet Müdürümüzü ziyaret etti


Başkanımız Hilmi Kulluk, Başkan Yardımcımız Celalettin Yılmaz, As Başkanlarımız Mehmet Günbaş ve Bünyamin Sarıtaş İl Emniyet Müdürümüz Şükrü Yaman’ı makamında ziyaret etti.

Nezaket ziyaretinde bir konuşma yapan Başkanımız Hilmi Kulluk “Kısa zamanda önemli işler yaptık. Camiamızla bütünleştik, taraftarımızın icraatlarımızla ilgili düşünceleri ve destekleri her geçen gün beni ve çok değerli arkadaşlarımızı daha fazla motive ediyor. Kulübümüz için neler yapabiliriz, nasıl projeler üretebiliriz onun peşinden koşturuyoruz. Sizler de sağ olun geldiniz günden beri camiamıza katkılarınızı yakından takip ediyoruz. Sporu özellikle futbolu seven bir Emniyet Müdürümüzün olması hepimiz için büyük şans. Bundan sonra da bundan önce olduğu gibi desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

İl Emniyet Müdürümüz Şükrü Yaman ise “Konya’da olmaktan ve bu şehirde görev yapmaktan son derece mutluyum. Atiker Konyaspor’umuzun maçlarını da yakından takip ediyorum. Bu sezon çok daha başarılı sonuçlar alınacağına şüphem yok. İyi bir kadro oluşturuldu. Yönetiminizin attığı adımları yakından takip ediyoruz. Her şey yerli yerinde, düzeninde devam ediyor. Taraftarlarımız da şehrimize yakışır bir şekilde bu sezonu tamamlayacaklarına eminim. İnşallah hepimiz açısından güzel bir sezon olur. Şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu. 

Ziyaretin sonunda Başkanımız Hilmi Kulluk İl Emniyet Müdürümüz Şükrü Yaman’a üzerinde adının yazılı olduğu 42 numaralı yeni sezon formamızı hediye etti.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar