Tüm zamanların satış cirosu rekoru kırıldı


Konyaspor A.Ş tarafından devir alınan ve yepyeni bir anlayışla hizmete sunulan Konyastore mağazalarının Ağustos ayı içindeki satış rakamları belli oldu.

1 Ağustos 2018 tarihi itibariyle kulübümüzün uhdesinde yer almaya başlayan ve Konyaspor A.Ş’ye devredilen Konyastore mağazaları kurumsal bir kimlik oluşturularak yoğun bir çalışma temposuyla hizmete girdi. Logoların değiştirilmesi, tek tip personel kıyafeti uygulamasına geçilmesi, e-ticaret sisteminin yeniden düzenlenmesi, müşteri memnuniyeti ve satış becerisi yüksek ekibin mağazalarda görevlendirilmesi, eğitimlerinin verilmesi, sosyal ağ problemlerine karşı güvenlik duvarı önlemlerinin kurulumu, ürün çeşitliliğinin artırılması vs. gibi önemli adımların atılmasının ardından taraftarımız bu yeni anlayışa sessiz kalmamış ve lisanslı ürünlerimizi satın alarak kulübümüze destek olmuşlardır.

Konu hakkında kulübümüz adına bir açıklama yapan Konyaspor A.Ş Genel Müdürü Ufuk Yaşar “Ağustos ayında 26 günlük satışımız tüm zamanların en yüksek rakamlarına ulaşmıştır. Taraftarımızın duyarlılığı Yeşil Beyaz renklere gönül veren Atiker Konyaspor sevdalılarının lisanslı ürünlerimize olan ilgisi ve kulübümüze destek olma anlayışı Ağustos ayı rakamlarına yansımış ve bu durum mağazalarımızın satış rekorları kırmasını sağlamıştır. Bu ay içinde toplamda 8139 adet lisanslı ürün satışı gerçekleşmiştir. Bunlardan 905’i hummel, 646’sı Nike markalı ürünler olmak üzere 1551 adet forma satılmıştır. Mağazalarımızın ay sonu itibariyle cirosu 500 bin TL civarında gerçekleşmesi beklenmektedir. Mevcut duruma bakarak büyük bir heyecan, yeni ve farklı bir anlayışla başladığımız hizmet kalitemizi taraftarlarımızın teveccühü ile daha da artırmamız ve çok daha fazla çalışmamız gerekliliği hâsıl olmuştur.  Bu duyarlılığa aynı şekilde mukabele edeceğimizden ve elimizden gelen gayreti göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Yakın gelecekte hizmete açmayı planladığımız yeni mağazalarımızla birlikte daha çok sporsevere ulaşmayı hedeflemekteyiz. Bu bağlamda hem satış adedi hem de ciro bazında rekor kırmamızı sağlayan taraftarlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz ve lisanslı ürün kullanmaya devam etmelerini ve korsan ürünlerden uzak durmalarını rağbet göstermemelerini istiyoruz” dedi.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar