“Bu sezon bütün yüreğimizle kulübümüzü destekleyeceğiz”Başkanımız Hilmi Kulluk ve beraberindeki heyet geçtiğimiz günlerde Valimiz Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret etmişti. Bu ziyaretin ardından Valimiz Yakup Canbolat da bugün kulübümüze gelerek iade-i ziyarette bulundu. Valimizi Başkanımız Hilmi Kulluk, Başkan Yardımcımız Celalettin Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Genç, Ahmet Büyükateşli ve Genel Müdürümüz Bahri Bıçakçı karşıladı. 
Ziyarette konuşan Valimiz Yakup Canbolat “Öncelikle yeni sezonun başta yönetim kurulumuz olmak üzere, tüm camiamıza ve spor dünyasına hayırlı olmasını diliyorum. Pazar günü şehrimizde bir karşılaşma oynanacak. İnşallah orada bulunacağız ama bu sezon özellikle Konyaspor’umuzun maçlarında yer alıp kulübümüzü bütün yüreğimizle destekleyeceğiz. Hepimizin görevi Konyaspor’umuzu önce Türkiye’de sonra gücümüz yettiğince bütün dünyada marka haline getirmek. Bunun için de öncelikle burada kendi şehrimizde bir bütün olmak zorundayız. İnşallah bu birlikteliği sağlayıp bu sezon önemli başarılara hep beraber imza atacağız” şeklinde konuştu.
Başkanımız Hilmi Kulluk ise “ Sayın Valim nezaket ziyaretiniz için minnettarız. Kulübümüze şeref verdiniz. Daha önceki konuşmalarımızda da bu sezon maçlarımıza programlarınız elverdiğince geleceğinizi söylemiştiniz, burada da yeniden ifade ettiniz, camiamız ve yönetim kurulumuz adına size teşekkür ediyoruz. Bizler de heyecanla yeni sezonun başlamasını bekliyoruz. İyi bir takımımız var. İnşallah bizlere inananları mahcup etmeyeceğiz. Ama her şeyden önemlisi bu kulübü kendi ayakları üzerinde durabilmesi için bütün imkânlarımızı seferber edip projelerimizi peyderpey zamanı geldiğinde hayata geçireceğiz. Tekrar nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyoruz. Yeni sezon hepimiz için hayırlı olsun” dedi.
Valimiz Yakup Canbolat daha sonra yeni sezona yetiştirilecek olan A Protokol Riyaset Locasında incelemelerde bulundu. Kulüp idare binasını ve müzemizi de gezen Valimiz Yakup Canbolat burada yetkililerden çalışmalarla ilgili brifing aldı.
Ziyaretin sonrasında Sayın Valimiz, Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz hem müzede hem de Konyaspor amblemimizin olduğu bölümde hatıra fotoğrafı çektirdi.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar