Atiker Konyaspor’umuzda yeni sezon öncesi moral, motivasyon yemeği…


Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay’ın isteği, As başkanlarımızdan Mehmet Günbaş’ın organizasyonu ve Başkanımız Hilmi Kulluk’un evsahipliğinde sezon öncesi moral motivasyon yemeği gerçekleştirildi. 

Yemeğe Başkanımız Hilmi Kulluk, yönetim kurulu üyelerimiz, teknik direktörümüz Rıza Çalımbay ve ekibi, futbolcularımız, genel müdürümüz Bahri Bıçakçı, sağlık ekibimiz, tercümanlarımız kulüp profesyonellerimiz ve pilot takımımız Anadolu Selçuksporun yöneticileri ile çalışanları katıldı.

Yeni transferlerimizin de yer aldığı moral motivasyon yemeği oldukça samimi bir havada geçti. Yemeğin sonunda bir konuşma yapan Başkanımız Hilmi Kulluk şunları söyledi: “Hepiniz hoş geldiniz, ayağınıza sağlık. Yeni sezon hepimize hayırlı uğurlu olsun. Bu yemeğin gerçekleşmesinde emeği geçen Sayın Mehmet Günbaş Bey’e, fikir babası Sayın Hocam’a çok teşekkür ederim. Hayırlı, uğurlu, kazasız, belasız, sakatlık olmadan ligi en iyi yerde bitirmek dileğimle…”

İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy ise “Sayın Başkanım, değerli hocam , yönetim kurulu üyelerimiz, Konyaspor’un değerli çalışanları ve futbolcularımız ben de hepinize hoş geldiniz diyorum. Yeni sezona başlarken böyle güzel bir günde hep beraberiz. Umarız bir yıl hep böyle güzellikler içerisinde geçer. Hepinize yeni sezonda başarılar diliyorum. Başkanımın dileklerine ben de katılıyorum. İnşallah başarılarla dolu bir sezon geçiririz. Mutluluklarla, güzel, sağlıklı, kazasız belasız sakatlıklar olmadan bir sezon geçsin. En kötü günümüz böyle olsun” şeklinde konuştu.

Moral gecesinde son sözü ise kaptanımız Ali Turan aldı. “Öncelikle Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyoruz bu güzel geceden dolayı. Herkese hoş geldiniz diyorum. Yeni sezon inşallah hepimize hayırlı olur. İnşallah sakatlıksız kazasız belasız bir lig olur. İnşallah geçen sezon yaşadığımız sıkıntıları bu sene yaşamayız. Herkese katılımları için teşekkür ediyorum” dedi.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar