Atiker Konyaspor’umuzda bayramlaşma programı yapıldı


 

 

Atiker Konyaspor’umuzda, Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen Bayramlaşma Töreni takımımızın Kayacık Tesislerimizde yaptığı antrenman sonrasında yapıldı.

 

İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy, Başkan Yardımcılarımız Okay Tınkır ve Zahir Renklibay, As Başkanlarımız Recep Çınar, Mehmet Günbaş, Bünyamin Sarıtaş, Osman Koçak ile Yönetim Kurulu Üyelerimizden Mehmet Güney’in hazır bulunduğu programda yönetimimiz, teknik heyet, oyuncular ve personelle bayramlaştı.

 

Bayramlaşma programında kısa bir konuşma yapan İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy, İnşallah önümüzdeki tüm bayramlar sevdiklerinizle beraber nice mutlu bayramlar olsun. Bayramların en büyük ve önemli özelliği; birlik-beraberlik, kardeşlik ve bir arada olmaktır. Bizim içinde en büyük mutluluk bu sezon ve bundan sonraki sezonlarda birlik içerisinde sezonu tamamlamaktır. Umuyorum sezon boyunca hep bayram mutluluğu ve hep bayram sevinci yaşarız. Hepinizin yolu açık olsun ve sezon boyunca mutluluklar hep bizimle beraber olsun” şeklinde görüş belirtti.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar