Lige kadar eksiklerimizi giderip en hazır hale geleceğiz


 

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay ve oyuncumuz Ferhat Öztorun, AFC Ajax gibi iyi bir takıma karşı iyi mücadele edip eksiklerini gördüklerini belirtirken, lige kadar en hazır hale geleceklerini söylediler.

 

AFC Ajax ile oynadığımız ve 1-0 kazandığımız hazırlık maçının ardından açıklamada bulunan Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, “Oyun olarak bakıldığında maçın başından sonuna kadar mükemmel oynadık. Mücadele etmemiz gereken yerde mücadele ettik. Gayet iyi pozisyonlarda yakaladık. Tabiki pozisyonlarda verdik. Çünkü iyi bir takımla oynadık. Ve hazırlık dönemi olarak da çok güzel bir maçtı. Adı üstünde hazırlık maçı bu. Sonuçtan çok yaptığımız işler önemliydi. Onlarda da çok güzel şeyler yaptık. Ben takımdaki arkadaşlarımdan memnunum. Maçta hemen hemen tüm arkadaşlarımıza şans verdik. Nasıl Bolu’da nasıl mükemmel bir hazırlık dönemi geçirdiysek burada da aynı şekilde devam ediyor. Burada oynayacağımız kalan iki tane hazırlık maçımız var. Onlarda da maç tempomuzu biraz daha arttırıp lige hazır bir şekilde girmek istiyoruz” şeklinde görüş belirtti.

 

Değerlendirmesine ‘Güzel bir hazırlık maçı oldu’ diye başlayan oyuncumuz Ferhat Öztorun ise, “Tabiki kamp dönemlerinde bu tür maçlar bizlere lazım. Hazırlanıyoruz, eksiklerimizi görüyoruz. Çalışıyoruz. Her şey lige en hazır şekilde girebilmek için. Burada biraz acı çekmek zorundayız. Hakikaten çok sıcak bir hava vardı. İyi bir maç oldu. Burada sonuçlar önemli değil. Önemli olan lige en iyi şekilde hazırlanmak. Eksiklerimizi görüp üzerine gideceğiz. En iyi şekilde lige başlayacağız” ifadelerini kullandı.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar