Kamp çalışmalarımız gayet verimli bir şekilde devam ediyor


 

Atiker Konyaspor’umuzun Hollanda Arnhem’de devam eden ikinci etap kampını Başkan Yardımcılarımızdan Abbas Kılınç ve As Başkanlarımızdan Osman Koçak ile birlikte takip eden İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy açıklamalarda bulundu. 

 

Takımımızın Hollanda Arnhem’de 20 Temmuz’da başlayan ikinci etap kampında oynadığı AFC Ajax hazırlık maçını 1-0 galip bitirdiğini ifade eden İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy, “1 haftalık bir çalışma dönemini geride bıraktık. İlk hazırlık maçında Belçika’dan RWD Molenbeek’i 2-1, ikincisinde ise AFC Ajax’ı 1-0 yendik. Kamp ciddi anlamda sıkı ve yoğun bir çalışma temposuyla devam ediyor. Takımımız futbolcularımızın son durumlarını görme açısından bugüne kadar ki en ciddi sınavını AFC Ajax’a karşı verdi. Oyuncularımızın maç performansları henüz erken olmasına rağmen bizi sevindirdi. Kampın faydalarını bundan sonraki zamanlarda daha çok göreceğiz. 1 Ağustos’ta Hollanda’daki ikinci etap kampımızı tamamlayacağız ve bir günlük izin sonrasında takımımız yeniden Konya’da toplanarak hazırlıklarına devam edecek. Buradaki kamp çalışmalarımız verimli bir şekilde devam ediyor. Umarız lige iyi bir başlangıç yapar ve ilk haftalardaki kağıt üzerinde görünen fikstür avantajını alacağımız sonuçlarla lehimize çevirirsek bu bizim için iyi olur” şeklinde görüş belirtti.

 

Transfer konusunda da değerlendirmelerde bulunan İkinci Başkanımız Selçuk Aksoy, “Takımımızdaki eksik görülen bölgelere birkaç transferimiz olacak. Umarım önümüzdeki günlerde bu eksik mevkilere transferlerimizi de yapar ve bitirmiş oluruz. Transferlerin kampa yetişmemesi belki taraftarlarımız ve camiamız tarafından olumsuzluk gibi görülebilir ama şu an takımımızın genel kadro iskeleti iyi bir durumda. Biz birkaç bölgeye takviye yapacağız. Bunlarla beraber de inşallah lige iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar