“Yenilmeden ligi tamamlamak istiyoruz”


Futbol Şubesinden Sorumlu Başkan Yardımcımız Celalettin Çakıcı DG Sivasspor maçının ardından karşılaşmayı ve önümüzdeki hafta oynayacağımız Antalyaspor müsabakasını değerlendirdi.

“Her şeyden önemlisi üç haftada 7 puan alabilmek ve gol yememek çok önemliydi. Takımımız üç haftadır gol yemiyor. Ligin içerisinde baktığımız zaman hemen hemen bütün maçlarda gol yedik. Bugüne kadar 26 gol atmıştık ama bu maçta 5 gol birden attık. Çok önemli bir galibiyet aldık. Osmanlıspor maçında alınan bir puanın anlamını hissedebiliyoruz. O gün beraberliğe ne kadar üzülsek de bugün aldığımız galibiyet daha da anlamlı hale getirdi Osmanlıspor beraberliğini. Burada tribüne gelen taraftarların 90 dakika boyunca takımı olumlu yönde desteklemeleri ve bize inanan insanların duaları, teknik heyetin becerisi zekâsı, futbolcu arkadaşlarımın özverisiyle çok önemli bir galibiyet aldık. Ama sadece bir galibiyet aldık. Bizim önümüzde daha oynanmayan haftalar var ve her geçen hafta kendimizi daha iyi hissettirerek ligde üst sıralara bir an önce çıkmak istiyoruz. En azından o alt tabakadan bir tık kafamızı kaldırdık yukarıya doğru. Bu çok önemliydi özgüven için, bugün onu başardık. Tribüne gelen, gelemeyen dualarıyla yanımızda olan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Teknik heyete ve futbolcu arkadaşlara da teşekkür ediyorum.

YENİLMEK GİBİ BİR KAVRAM YOK KAFAMIZDA

Antalya zor bir deplasman olacak ama buradan aldığımız moralle ve üç haftadır gol yemediğimizi de hesaba kattığımız zaman ben inanıyorum Antalyaspor mücadelesine de iyi hazırlanacağız inşallah oradan puan veya puanlarla dönüp önümüze daha emin adımlarla daha iyi bakabileceğiz. Bundan sonra yenilmeyeceğiz, yenilmek gibi bir kavram yok kafamızda. Gol yemeden, yenilmeden ligi tamamlamak istiyoruz, inşallah muvaffak oluruz.”Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar