Şu anki gidişatta bizim için tek bir sonuç var o da kazanmak


 

D.G. Sivasspor ile önemli ve kritik bir maça çıkacaklarını ifade eden oyuncumuz Ferhat Öztorun, tek düşüncelerinin maçı kazanmak olduğunu söyledi.

 

Kayacık Tesislerimizde yapılan antrenman öncesinde açıklamalarda bulunan oyuncumuz Ferhat Öztorun, “Bu hafta yine çok önemli bir maça çıkacağız. Kendi sahamızda oynuyoruz ve bu bizim için bir avantaj. Şu anki gidişatta bizim için tek bir sonuç var. O da kazanmak ve mutlak galibiyet. Çalışmalarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. O gün bütün mücadelemizi verip sahadan galibiyetle ayrılmak istiyoruz” şeklinde görüş belirtti.

 

Geçen hafta deplasmanda oynadığımız Osmanlıspor maçında taraftarlarımızın tribünde kendilerine ayrılan yeri tamamen doldurarak büyük bir destek verdiğini de sözlerine ekleyen oyuncumuz Ferhat Öztorun, “Bizi her zaman sonuna kadar desteklediler ve her zamanda destekliyorlar. Onların desteğine her zaman, özellikle de kendi sahamızda oynadığımız maçlarda ihtiyacımız var. Taraftarlarımız bizim en büyük avantajımız. İnşallah kendileri D.G. Sivasspor maçında da stadyumu en iyi şekilde doldururlar. Bizlerde onların desteğine karşılık maçı kazanarak galibiyetle güzel bir hediye veririz. Stresi yüksek maçlar oynuyoruz. Bulunduğumuz konum hakikaten kritik bir nokta. Bunun altından kalkacak oyuncu kadrosuna ve teknik ekibe sahibiz. Önemli olan sahaya çıkıp mücadele etmek. Maç sahada kazanılıyor. Bunu yapacak gücümüz var. İçeride Kayserispor’u yenmemiz, Osmanlıspor deplasmanından puanla dönmemiz morallerimizi yerine getirdi. Son 2 haftadır her şey yolunda gidiyor. İnşallah D.G. Sivasspor maçından galibiyetle ayrılarak tüm kontrolü elimize alacağız” dedi..Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar