“Final niteliği taşıyan bu müsabakaya bütün hemşerilerimizi davet ediyoruz”


 

Atiker Konyaspor Başkan Yardımcımız ve Basın Sözcümüz Ahmet Baydar “DG Sivasspor ile hayati önem taşıyan bir karşılaşmaya çıkacağız. Final niteliği taşıyan bu müsabakaya bütün hemşerilerimizi davet ediyoruz”dedi. 

 

Basın Sözcümüz Ahmet Baydar konu hakkında şöyle konuştu: “DG Sivasspor maçında futbolcularımız sahada, taraftarımız tribünde bir ve beraber olursa istediğimiz sonucu kesinlikle elde edeceğimize inanıyoruz. Bunun için, bu şehirde yaşayan 7’den 77’ye herkesin desteğine ihtiyacımız olacak. İnşallah bu karşılaşmayı üç puanla kapatıp sonraki maçlarımızda motivasyonumuzu daha da artırarak hedefimize ulaşacağız.

Bu arada DG Sivasspor maçında tribünlerdeki taraftar desteğini artırmak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bu kapsamda kısa vadede sonuç alacağımız bazı girişimlerde bulunduk. Bu çabaların karşılığını ivedi olarak alacağımızı düşünüyoruz. Takımımız puan sıralamasında bulunduğu yerden çıkabilecek güce sahip. Ancak futbolcularımızın bu zorlu müsabakada her zamankinden daha çok itici güce ihtiyaçları olacak.  Bu vesileyle bizim için sezonun en kritik maçlarından biri olan DG Sivasspor maçına bütün taraftarlarımızı davet ediyoruz. Bu Pazar saat 13:30’da gelin, kulübümüze destek olun. Takımımızın başarısına tribünlerde yerinizi alarak katkı sağlayın.”Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar