“Antalya’ya kazanmaya gidiyoruz”


Futbolcumuz Volkan Şen, DG Sivasspor maçında bir gol ile süslediği performansının ardından takımımızın bugünü ve yarınıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

“Öncelikle hoca için bir şeyler söylemek istiyorum. Geldiği günden beri elinde sanki sihirli bir değnek varmış gibi her futbolcuya o değnekle dokunmuş gibi. Takım arkadaşlarım çok özverili bir şekilde çalışıyorlar, iyi bir şekilde çalışıyoruz. Hocamızın istediklerini yapmaya gayret ediyoruz. Onun için hocaya saygı duyuyorum gerçekten çok iyi bir hoca. Çok eskiden tanıyorum kendisini çok sevdiğim çok saygı duyduğum birisi. İnşallah bu günden sonra Konyaspor daha iyi yerlere gelecektir. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. Biz bu maçı bugün soyunma odasında kazanmıştık gerçekten herkes çok istekli çok arzuluydu herkesin birbirine sonsuz güveni vardı. Bugün çok güzel bir sonuç aldık. İyi futbol oynayarak belki de çok maç kaybettik ama son üç maça bakıyorum gerçekten herkes istediğini sahaya yansıtabiliyor. Ne istediğimizi çok iyi biliyoruz. Güzel bir galibiyet inşallah devamı gelir. Bizi yalnız bırakmayan araftarlarımıza da çok teşekkür ediyorum.

HER ŞEY İSTEDİĞİMİZ GİBİ GİDİYOR

Bugünü bitirdik artık bu hafta Antalyaspor maçı var gerçekten çok kritik. Şöyle bir planlama yaptık eğer yenemiyorsak yenilmeyeceğiz. Şu an her şey istediğimiz gibi gidiyor. Antalyaspor maçı bizim açımızdan çok önemli. Özgüvenimiz de arttı artık Antalya’ya kazanmaya gidiyoruz. İnşallah kazanacağız. Ben takım arkadaşlarıma da hocama da herkese güveniyorum, inanıyorum. İnşallah oradan da güzel bir sonuç alırız.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar