Şehrimizdeki TÜYAP Fuarlarında Atiker Konyaspor’umuza stant tahsis edilecek


 

20 Mart 2018 Salı günü açılacak ve 5 gün boyunca 60 ülke ve 75 şehirden gelecek 300.000’in üzerinde ziyaretçiyi ağırlayacak olan Konya Tarım 2018 16. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı öncesinde TÜYAP Fuarcılık Genel Müdürü İlhan Ersözlü Atiker Konyaspor’umuzu ziyaret etti. 

Kulüp binamızda gerçekleşen ziyarette Başkanımız Fatih Yılmaz ve As Başkanımız Mehmet Günbaş ile görüşen TÜYAP heyeti yarın açılacak fuar hakkında görüş alışverişinde bulundu. 

Genel Müdür İlhan Ersözlü Konya’da önümüzdeki süreçte gerçekleştirilecek etkinliklerde UEFA Avrupa Kupalarında ülke puanına katkı sağlayan ve şehrin tanıtımında büyük pay sahibi olan Atiker Konyaspor’a yer tahsis etmek istediklerini söyledi. Başkanımız Fatih Yılmaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bu tür organizasyonlar Konya’nın sosyo-ekonomik hayatına önemli katkılar sağlıyor yanı sıra çok sayıda ziyaretçi ile önemli kurum ve kuruluşlarını bir araya getiriyor. Sayın Genel Müdürün teklifi bizleri mutlu etmiştir. Bir sonraki etkinlik için konunun detaylarını görüşüp TÜYAP Fuarlarında bize tahsis edilen stantlarda yerimizi alacağız. Bu vesile ile Atiker Konyaspor Kulübü olarak Türk tarım sektörünün gururu haline gelen Tarım 2018 16. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı’nın ülkemize, şehrimize ve iş adamlarımıza hayırlar getirmesini diliyoruz” dedi.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar