Kritik maç öncesi önemli çağrı


 

 

Yarın son derece kritik bir müsabakaya çıkacağız. İçeride oynadığımız son maçta yaşananlar nedeniyle kale arkası tribünlerimizde takımımızı destekleyen taraftarlarımız cezalı duruma düştü. 

 

Bizim için final niteliği taşıyan E.Y.Malatyaspor maçı bu açıdan da bakıldığında hayati önem arz ediyor. 125 bini aşkın passolig kartı bulunan taraftarımız mevcut. Konyaspor camiasının bugün her zamankinden daha çok birlikteliğe, tek vücut, tek bilek, tek yürek olmaya ihtiyacı vardır.

Pazar günü saat 16:00’da taraftarımızın desteği, futbolcularımızın karakterli, inançlı, hırslı, mücadeleci oyunuyla alacağımız bir galibiyet, önümüze daha umutla ve daha kararlı bakmamızı sağlayacaktır.

 

Öte yandan yarın tribünlere gelerek sadece Atiker Konyaspor’umuzu değil aynı zamanda Afrin’de göğüs göğüse çarpışan kahraman evlatlarımıza ve onların ailelerine her türlü katkıyı sağlayan Mehmetçik Vakfı’nı da desteklemiş olacaksınız.

 

O nedenle bütün sporseverleri, armaya ve formaya sevdalı herkesi yanında bir kişiyi daha getirmek üzere yarın saat 16:00’da Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’na bekliyoruz.

 

#birliktebaşaracağız bulunduğumuz durumdan hep birlikte bir bütün olarak çıkacağız…Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar