Konya Protokolünden ve siyasilerimizden destek ziyareti


E.Y.Malatyaspor maçı öncesinde AK Parti Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz, Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Komutanlarımız, İl Emniyet Müdürümüz, AK Parti İl Başkanımız, ASKF Konya Başkanımız, Kayacık tesislerimize gelerek destek ziyaretinde bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Vali Yakup Canbolat, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı, 3. Anajet Üs ve Garnizon Komutanı Hv.Plt. Tuğgeneral Fidan Yüksel, İl Jandarma Komutanı Albay İsmet Cansaran,  İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman, ASKF Konya Başkanı
Remzi Ay’ı tesislerde hazır bulunan başkanımız Fatih Yılmaz, onursal başkanımız Ahmet Şan, teknik direktörümüz Mehmet Özdilek ve futbolcularımız karşıladı.

Başkanımız, teknik direktörümüz ve futbolcularımızla bir süre görüşen heyette, Valimiz Yakup Canbolat ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek birer konuşma yaparak takımımıza olan güvenlerini ve inançlarını dile getirdiler. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen destek ziyaretinde protokolün ardından söz alan teknik direktörümüz Mehmet Özdilek, futbolcularımız Ali Turan ve Samuel Eto’o ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, yarın oynanacak önemli maç için sahada sonuna kadar mücadele edip Atiker Konyaspor’a yakışır bir sonuç elde edeceklerini ifade ettiler.

Başkanımız Fatih Yılmaz ise ziyaretin son derece önemli olduğuna dikkat çekerek, yönetim kurulumuz adına bu buluşmayı tesislerimize gelerek gerçekleştiren milletvekillerimize ve Konya  protokolüne teşekkür etti.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar