Atiker Konyaspor’un başarılı olarak ligde kalacağına inanıyorum


 

Takımımızın 2-0’lık galibiyetiyle sona eren Kayserispor maçını tribünden takip eden Eski Başbakanlarımızdan ve Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, mücadele sonrasında teknik heyet ve oyuncularımızı tebrik etti.

 

Maçın tamamlanmasının ardından sahaya inen ve burada takım kaptanlarımız Ali Turan, Selim Ay ve Serkan Kırıntılı başta olmak üzere oyuncularımızı kutlayan Davutoğlu, daha sonra tribünlerdeki taraftarları selamladı ve kendisine verilen kaşkolü taktı.

 

Buradan soyunma odamıza geçen Eski Başbakanlarımızdan ve Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu ve beraberindekilere Kulüp Başkanımız Fatih Yılmaz ve yöneticilerimizde eşlik etti.

 

Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın ve antrenörlerimizi tebrik eden Davutoğlu “Bu takıma gerçekten çok büyük haksızlıklar yapıldı. İnşallah siz futbolculuk döneminde yaptığınız iyi işlere burada da devam edeceksiniz ve takımı ligde tutacaksınız. Aslına bakılırsa bu takım Avrupa maçlarında bile iyi bir performans sergiledi. Ama sezon başında verilen o 5 maçlık ceza takımı psikolojik olarak oldukça etkiledi. Teknik Direktör değişiklikleri de takımın performansını etkiledi. Bundan sonra güzel günlerin yaşanacağına inanıyorum. Size ve oyuncu kadromuza güveniyoruz” diye konuştu.

 

Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın’da yaptığı konuşmada, “Çok kritik bir dönemde göreve geldik. Fazla zamanımız yok. Birbirinden zorlu maçlara çıkıyoruz. Bu süreçte oyuncularımızı hemen hazırlamaya fırsatımız yok. Daha çok psikolojik olarak onları maçlara hazırlamak zorunda kaldık. Ama oyuncularımızla beraber elimizden gelen mücadeleyi son dakikaya kadar vereceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde görüş belirtti.

 

Eski Başbakanlarımızdan ve Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu daha sonra oyuncularımızı tek tek tebrik edip, kalan maçlarımızda başarılar dileyerek soyunma odamızdan ayrıldıSon Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar