Arslantaş, Federasyon Şampiyonasını Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde düzenlediTürkiye Modern Pentatlon Federasyonunca Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde düzenlenen Zeytin Dalı Lazer-Run Türkiye Şampiyonası gerçekleştirildi. 

Reyhanlı 11 Mayıs Spor Kompleksi'nde Türkiye Modern Pentatlon Federasyonunca  gerçekleştirilen Şampiyona büyük ilgi gördü. 

Şampiyonaya Bursa, Ankara, Malatya ve Hatay'dan katılan sporcular büyükler ile 11, 13, 15, 17 ve 19 yaş altı kategorilerinde mücadele etti. Sporcular, lazer koşuda, yaş gruplarına göre 400 ile 3 bin 200 metre aralıklarında kategorilerinin gerektirdiği mesafelerde koşu ve atış gerçekleştirdi.

Şampiyona, dereceye giren sporculara madalyaların verilmesiyle sonlandırıldıç 

Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu Başkanı Bozkırlı Ramazan Arslantaş'ın yaptığı açıklamada, etkinliği önemli bir yerde yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Türk askerinin, Afrin bölgesinde dünya barışına katkı sağlamak için mücadele verdiğini vurgulayan Arslantaş, "Askerlerimizin dünya barışı için vermiş olduğu bu katkıda biz de yanlarında olduğumuzu göstermek adına burada organizasyonu yaptık. Çok güzel bir katılım oldu. Burada hoşgörü ve sevgiyle karşılandık." dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar