“Ankara’dan istediğimiz sonucu alıp öyle döneceğiz”


Atiker Konyaspor’umuzun Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü  Ahmet Baydar Osmanlıspor maçı için değerlendirmelerde bulundu.

“Önümüzdeki Pazar günü Ankara’da Osmanlıspor karşısında her iki takım için de son derece önemli bir maça çıkacağız. Ligin boyunun giderek kısaldığı bir dönemde bu müsabakadan istediğimiz sonuçla dönmemiz elimizi biraz daha kuvvetlendirecek. Takımda moraller üst düzeyde. Arkadaşlık her zamankinden daha kuvvetli. İnanmış bir futbolcu grubu ile Osmanlıspor maçı hazırlıklarına devam ediyoruz. Bizim herhangi bir şüphemiz yok. Atiker Konyaspor sezon sonu itibariyle Süper Lig’de mücadele etmeye devam edecek. 

Camiamızın yönetimimizin ve takımımızın birlik olduğu şu günlerde buna olan inancımızı daha yüksek sesle ifade ediyoruz. Bir takım zorlukların farkındayız ama birlikte başaracağımıza ve Osmanlıspor maçında kora kor mücadele edip deplasmandan istediğimiz sonuçla ayrılacağımıza yürekten inanıyoruz. 

Kalan maçlarda rakibin kim olduğunun, ligdeki pozisyonunun bir önemi yok. Biz çıkıp 90 dakika mücadele edip, sahada basmadık yer bırakmayacağız ve hedefimize ulaşacağız. Birkaç maç dışında Atiker Konyaspor’un oynadığı futbolun karşılığının mevcut konumumuz olmadığını herkes biliyor. Şimdi aynı dirençli dirayetli, karakterli futbolun üzerine daha da koyarak kalan maçların tamamına final karşılaşması gözüyle bakıp tehlikeli bölgeden en kısa sürede uzaklaşacağız. Bunu başarabilecek güce sahibiz. Pazar günü her iki takım için de hiç kolay olmayacak. Fakat Ankara’dan taraftarımızın yüzünü güldürecek bir sonuçla ayrılıp bir sonraki final maçı için yoğun bir şekilde çalışmaya başlayacağız. Üst üste toplayacağımız puanlar hem takımımıza hem de camiamıza moral olacak ve motivasyonumuzu kuvvetlendirecek. Bu yönden baktığımızda da Osmanlıspor müsabakasının bizim açımızdan önemi bir kat daha artıyor. Zor olanı başaracağız, futbolcularımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar