KARATE DE KEMER SINAVI HEYECANI YAŞANDI


Selçuklu Belediyesi Spor Okulları Karate branşı öğrencileri kemer terfi sınavında ter döktü. 250'ye yakın sporcu ve aileleri bir üst kemere yükselme heyecanı yaşadı

Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Spor Okulları karate branşı öğrencileri hafta sonu kemer terfi sınavı heyecanı yaşadı. 250'ye yakın sporcu kemer sınavı için tatemiye çıkarken sporcuların aileleri de tribünde heyecana ortak oldu. Selçuklu Belediyesi uluslararası Spor Salonunda gerçekleştirilen kemer terfi sınavında yaklaşık 250 sporcu bir üst kemere yükselebilmek için mücadele etti. Dört ayda bir gerçekleştirilen Şubat ayı kemer terfi sınavları sonunda yaklaşık 250 sporcu terfi ederek yeni kemer sahibi olmanın heyecanını yaşadı.

Selçuklu Belediyesi Karate branşı antrenörleri, Selçuklu Belediyesi Spor Kulübünün en başarılı olduğu branşlar arasında yer alan karate de bu başarıyı devam ettirmek için güçlü bir altyapıya sahip olmaları gerektiğini, güçlü altyapının da spor okullarından geçtiğini belirtti. Antrenörler Spor Okulları faaliyetleri için büyük destek veren Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay'a teşekkür etti.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar