GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ OSMAN AŞKIN BAK, İL MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELDİ


Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak, 81 ilin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürleri ile Değerlendirme ve Planlama Toplantısı gerçekleştirdi.

Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak'ın Başkanlığında gerçekleştirilen Değerlendirme ve Planlama Toplantısına Bakan Yardımcımız Abdurrahim Boynukalın, Müsteşarımız Faruk Özçelik, Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ömer Ersöz ve İl Müdürleri katıldı. Bakanlık merkez binasında düzenlenen toplantıda gençlik, spor alanındaki çalışmalar ile projeler değerlendirildi. İllerdeki sportif alt yapı ve gençlik çalışmaları hakkında bilgi alan Bakan Osman Aşkın Bak, İl Müdürleriyle ayrı ayrı konuşarak devam eden ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirilecek yatırımlara dair değerlendirmelerde bulundu.

İl Müdürlerinin sürekli sahada gençler ve sporcularla iç içe olmalarının büyük bir önem taşıdığına dikkat çeken Bakan Osman Aşkın Bak, tesislerin ihtiyaçlarının ve yatırımların hassas bir şekilde takip edilmesi talimatını verdi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar