Baydar: Henüz son sözü söylemedik


 

Atiker Konyaspor Başkan Yardımcımız ve Basın Sözcümüz Ahmet Baydar ZTK Çeyrek final ilk maçı ve Pazar günü oynayacağımız Süper Lig karşılaşmasını değerlendirdi. 

Başkan Yardımcımız Ahmet Baydar “Galatasaray karşısında ilk on birde yer alan ve sonradan oyuna dahil olan futbolcularımızı ortaya koydukları mücadeleden ötürü tebrik ediyorum. Dün akşam ki karşılaşmanın özeti şudur. Kadromuzun tamamı ne zaman görev verilirse verilsin oynamaya hazırız mesajını güçlü bir şekilde vermiştir. Öte yandan ara transfer döneminde kulübümüze dahil ettiğimiz isimler de Atiker Konyaspor’umuza çok çabuk adapte olmuştur. Bu, kulübümüz adına son derece önemli bir gelişmedir. Kupa’da henüz son sözü söylemedik. İkinci karşılaşmada Atiker Konyaspor camiasına yakışır bir futbol oynayarak yarı finale çıkmayı hedefliyoruz. 

 

Öte yandan M. Başakşehir ile Pazar günü hayati bir müsabakaya çıkacağız. Başakşehir takımı ara transferde kadrosunu önemli isimlerle takviye etti. Ancak biz de iyi bir takımız, aramıza katılan arkadaşlarımızın katkısıyla ikinci yarıya damga vuran takım olmak istiyoruz. Taraftarlarımız dün akşam yine inanılmaz bir iş çıkardılar. Özellikle Afrin koreografisi Türkiye’nin her yerinden takdir topladı. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aynı şekilde Başakşehir maçında da taraftarımızı aynı heyecanla takımımıza destek olmaya davet ediyoruz. Sezonun ikinci yarısının hepimiz için çok daha iyi olacağına inanıyoruz” dedi.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar