SEYDİŞEHİR BELEDİYESPOR MUAY THAİ TAKIMI GÖZ KAMAŞTIRIYOR


27-28 Ocak 2018 tarihinde Konya'da düzenlenen ŞEHİT UZM ÇAVUŞ HALİS ÖZCENGİZ Muay Thai Konya İl şampiyonasına 17 sporcuyla katılan Seydişehir Belediyesi Muay Thai Takımı 14 birinci 2 ikinci 1 üçüncülük derecesi alıp 17 sporcuyla firesiz olarak Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştır. 

Seydişehir Belediyesporlu  sporcuların teknik, taktik, mücadele ve disiplin yönünden gösterdikleri başarı salonda bulunan herkesin takdirini kazandı. 

Takım antrenörü Serkan Yıldız " Sporcularımıza önce spor ahlakı ve disiplini aşılıyoruz🥊, azimli çalışma ve düzenli anrenmanla başarı geliyor ve inanıyorum ki artarak gelmeye devam edecek.Her girdiğimiz turnuvada görüyoruz ki sporcularımız kendilerini daha da geliştirmiş ve başarılar geliyor.Bu durum daha da büyük başarıların habercisi.17 sporcunun 17'si de Türkiye Şampiyonasında mücadele hakkı kazanmışsa bunda birlik beraberlik ve dayanışmanın da büyük etkisi var."dedi. Antrenör Ahmet Dönmez ise " Bu tür sporlar  her ne kadar bireysel spor gibi görünse de takım işidir. Biz birbirini destekleyen büyük ve güçlü bir takım olduk.Bu takımun bir üyesi olan sporcularımızı antrenör arkadaşlarımı, sporcu ailelerini tebrik ediyor; bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan, bizden maddi manevi  desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız Aydın Erdoğan Bey'e, Belediye Başkanımız Mehmet TUTAL Bey'e, İlçe Spor Müdürümüz Soner Balcı Bey'e, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tahir Kibar Bey'e, ve Halk Eğitim Müdürümüz Ahmet Refik Dereli Bey'e ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz." dedi.

Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar