Oyuncularım hak ettikleri bir galibiyet aldılar kutluyorum


 

2-0 kazandığımız K.Karabükspor maçının ardından açıklamalarda bulunan Teknik Direktörümüz Mehmet Özdilek, 1 haftada 3 zorlu maça çıkan oyuncularımızın iyi mücadele ederek haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Takımımızın 2-0 galip geldiği K.Karabükspor maçının kazanımının moral açısından son derece büyük olduğunu ifade eden Teknik Direktörümüz Mehmet Özdilek, “7.günde 3.maçımıza çıktık. Yoğun tempolu ve olmazsa olmaz maçlar oynuyoruz. Bugün iki takım açısında da çok önemli bir maça çıktık. Ama final maçı değildi bu. Final maçı 34.hafta oynanacak. Moral kazanabileceğimiz önemli bir müsabaka oynadık. Maç öncesi birçok eksiğimiz vardı ancak 11 kişi sahaya çıkıyoruz. Maç içinde Ömer Ali’nde sakatlanması bizi genç oyuncumuzu sahaya sürmeye yöneltti. Kaan Kadir iyi ve gelecek vadeden bir oyuncu. Bugün zaten çok iyi oynadı. Bugün stres ve gerginliği yüksek olan bir maçtı. Vedat, Musa, Kadir gibi genç oyuncular ile bu maça çıkmak zorunda kaldık ve bunda da başarılı olduk. Belki topa sahip olma oranında kendimizi yukarı taşımalıyız. Çünkü bu tür maçları oynamak kolay değil. Biz her zaman üstüne koyarak devam ediyoruz. Bazen ter kokan başarılarda imkanlardan çok yürek gerekiyor. Bugün yüreğimiz çok yüksekti. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Hak ettikleri bir mücadele ile hak ettikleri bir galibiyet aldılar” şeklinde görüş belirtti.

K.Karabükspor maçındaki takım kaptanımız Ali Çamdalı ve Mehdi Bourabia hakkında da konuşan Teknik Direktörümüz Mehmet Özdilek, “Takım olarak çok iyi mücadele ettik. Tabi bazı oyuncular ön plana çıktı. Ali Çamdalı takımımızın kaptanı ve lideri. Çok tecrübeli. Bugün bence iki üç seviye yukarıda oynadı. Ona yakışan oydu zaten. Mehdi ise bu takımın ofansif ve defansif anlamda takımın en etkili oyuncusu. Koşu kalitesi ile birleştirdiği zaman bizim takımın içinde vazgeçilmeyen oyuncularımızdan bir tanesi. Bireysel olarak bütün oyuncularımız en iyisini sahaya yansıttı. Ana prensibimiz takım oyununu sahaya yansıtmak. Ali Çamdalı ve Mehdi bugün bir adım daha öne geçti. Vedat yine genç olmasına rağmen bir adım öne geçti” dedi.

 Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar