Medicana Sağlık Grubu ile sponsorluğumuzu yeniledik


 

 

Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu içinde yer alan basın toplantı salonunda gerçekleşen imza törenine başkanımız Fatih Yılmaz’ın yanı sıra Medicana Sağlık Grubu adına Genel Müdür Dr. Lütfi Şimşek, Genel Müdür Yardımcısı Hasan Kişi ve basın mensupları katıldı.

Başkanımız Fatih Yılmaz imza töreninde yaptığı açıklamada “Bugün burada Medicana Konya Hastanesi ile bir arada olmaktan dolayı mutluyuz. 2013-2014 sezonundan bu yana devam eden bir sponsorluk anlaşmamız var. Kendileri sağ olsunlar forma sponsorluğu ile başladılar, sonra sağlık sponsorluğumuzu da üstlendiler. Bunca yıldır düzenli olarak çalışmalara devam ediyoruz. Şu anda sağlık sponsorluğu anlaşmasını yenileyeceğiz. Şehrimizin önemli bir hastanesi olan Medicana aynı zamanda Karatay Üniversitemiz ile de ortak bir çalışma yapıyorlar. Üniversitemizin de hastanesi olarak görevlerini yürütüyorlar. Böyle önemli bir kurumla sağlık sponsorluğu konusunda anlaşmaktan dolayı mutluyuz. Lütfi Bey sponsorluğumuz sürecinde bizzat bu güne kadar hep destek verdiler yanımızda oldular. Medicana Sağlık Grubu da kurum olarak desteklerini esirgemediler. Kendilerine teşekkür ediyorum. Konyaspor olarak emin ellerdeyiz biz buna inanıyoruz. Sağlığımız güven altında, bu konuda futbolcularımız olsun, kulübümüz olsun rahatlıkla gidebildiğimiz bir yer. Böyle bir kurumla çalışmaktan dolayı mutluyuz bu gün de yapacağımız anlaşmayla bunu imza altın alacağız. Kendilerine teşekkür ediyorum ben. Hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

KENDİMİZİ SINAVI GEÇMİŞ GİBİ HİSSEDİYORUZ

Medikana Sağlık Grubu Konya Hastanesi Genel Müdürü Dr. Lütfi Şimşek ise “1922’yi görüyorsunuz armamızın altında kurumsallığı bu kadar derinleşen ileriye giden bir kulüp ile şehrimizin kulübü ile bir Konyalı olarak her zaman gurur duyduğumuz iyi gününde kötü gününde her zaman yanında olmaya dikkat ettiğimiz takımımızın sağlık sponsoru olmak bizim için hakikaten en büyük mutluluk. Bunun muhakkak bizim tarafımızdan ödenen bedelleri var ama bunu değerli başkanımızın ifade ettiği gibi açıldığımız ilk günden beri hiç sakınmadık. Medicana olarak çıktığımız ilk yılda Konyaspor formamızın arkasında ismimiz zevkle okuduk. Mutluyuz hem Konyaspor’a destek olduk Süper Lig’e çıkmadan önceki dönemde hem de kendi ismimizin orada olması bizi hakikaten bu şehre değer katan bir hastane olarak görmemizi sağladı. Kurulduğumuz günden beri sağlık sponsoruyuz. Bu anlamda gerek yönetim ekibimizin gerek futbolcularımızın, antrenörlerimizin her zaman yanında olmaya gayret gösterdik. Tabi Medicana Türkiye’de 10 hastanesi olan Türkiye’nin en büyük sağlık gruplarından bir tanesi. Konya hastanesi de bu sağlık kurumunun en iddialı hastanelerinden biri. Bu da bizim için bir şans tabi. Eskiden malumunuz gerek sporcularımız için gerek vatandaşlarımız için bazı hastalıklar, rahatsızlıklar, kazalar, travmalar Ankara’ya veya İstanbul’a gitmeyi gerektirirdi şu anda artık bunlara ihtiyaç kalmadı. Biz şehirde hem sporcularımıza hem vatandaşlarımıza kendi evlerinde kendi memleketlerinde tedavi olma imkânı sağlıyoruz. Değerli başkanıma ve heyetine, sporcularımıza, antrenörlerimize de aslında her sene bunun yenilenmesi sizin bir de testten geçtiğinizi gösteriyor. Yani eğer biz de şu anlamda teşekkür ediyoruz demek ki siz de bizim sunduğumuz hizmeti beğeniyorsunuz ki bunu yeniliyoruz yoksa yenilemezdik. Bu işi yapabilecek belki Konya’da başka kurumlar da vardır onlar da olabilir ama en azından biz de kendimizi böyle sınavı geçmiş gibi hissediyoruz. Mutluyuz, takımımızın her zaman yanındayız değerli başkanım. Sağlık sponsoru olsak da olmasak da biz sizin bu anlamda her zaman yanınızda durmaya özen gösterdik. Bu gün yine sizlerle buluşmaktan, basın mensuplarının önünde bu keyifli anı yaşamaktan mutluyuz, teşekkür ediyoruz.

Yapılan konuşmaların ardından Atiker Konyaspor’umuz adına başkanımız Fatih Yılmaz, Medicana Sağlık Grubu adına Dr. Lütfi Şimşek  bir yıl sürecek olan anlaşmayı imzaladılar.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar