O.Marsilya Başkanı Eynaud’dan takımımıza övgü


1-0 kaybettiğimiz UEFA Avrupa Ligi I Grubu 1.hafta maçının ardından Kulüp Başkanımız Fatih Yılmaz ve Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay ile bir araya gelen O.Marsilya Kulübü Başkanı Jacques Henri Eynaud, takımımızı gösterdiği mücadeleden dolayı kutladı.

 

Maçın ardından soyunma odamıza gelen O.Marsilya Kulübü Başkanı Jacques Henri Eynaud, Kulüp Başkanımız Fatih Yılmaz’a Atiker Konyaspor’umuzu Marsilya’da ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade ederken, takımımızın ortaya koyduğu mücadele ve futbolun güzelliklerini sergilemesinden dolayı pozitif görüntü verdiğini belirtti ve teknik heyet ile oyuncularımızı kutladı.

 

Marsilya’da kaldığımız süre içerisinde kafilemize karşı gösterilen ilgi ve ev sahipliğinin övgüyü hak eden bir davranış olduğunu söyleyen Kulüp Başkanımız Fatih Yılmaz ise, “Burada başta Marsilya Başkonsolosumuz Feriba Duygu Hokkacı Esirgen olmak üzere Marsilya Kulübüne ve emniyetine teşekkür ediyoruz. Kendimizi burada evimizde gibi hissettik. Sizleri de Konya’da oynayacağımız maça bekliyoruz. Bizlerde Türk misafirperverliğini en iyi şekilde göstereceğiz” diye konuştu.

 

O.Marsilya Kulübü Başkanı Jacques Henri Eynaud, Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay ile de bir süre sohbet etti. Takımımızın sahadaki mücadelesinden dolayı kendisini ve oyuncularımızı tebrik eden Eynaud’a Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay’da teşekkür etti. 

 

Haberin fotoğraflarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 

https://we.tl/hYFFav2dT8Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar