Yönetimimiz Eren Bülbül’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu


Yönetim Kurulumuz Trabzon’un Maçka ilçesi kırsalında önceki gün bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan sıcak temas sırasında şehit olan Eren Bülbül’ün ailesine taziye ziyaretinde bulundu. 

Takımımızı ligin ilk karşılaşmasında yalnız bırakmayan yönetim kurulu üyelerimiz, Trabzon’da Şehidimiz Eren Bülbül’ü unutmadı ve Maçka İlçesi’ndeki evlerine giderek başsağlığı ve sabır diledi.

Eren Bülbül’ün ailesiyle bir süre görüşen yönetim kurulu üyelerimize şehidimizin ağabeyi Olcay Bülbül “Konyaspor’un ziyaretini beklemiyorduk, bizim için son derece anlamlı oldu. Yönetim Kurulu nezdinde tüm Konya’ya en kalbi duygularla teşekkür ediyoruz” dedi.

Eren’in öğretmeni Remzi Aydın ise “Bu acılı günümüzde Konyaspor’un ince,hassas davranışı bizi ziyadesiyle memnun etti. ‘İyi ki varsın Eren’ diyenlerin ne kadar çoğunlukta olduğunu gördük bu bizi duygulandırdı, gururlandırdı. Camianızı yürekten selamlıyorum” şeklinde konuştu.

Atiker Konyaspor Yönetim Kurulumuz adına konuşan Hakan Salim Çağlayan ise”Yiğit delikanlımız genç yaşına rağmen, asil bir duruş sergilemiş, vatanını, aziz milletini ne kadar sevdiğini korkmadan, çekinmeden cesur bir şekilde ortaya koymuştur. Onunla ne kadar övünsek, gurur duysak azdır. Öncelikle acılı ailemizin, yakınlarının ve yüce milletimizin başı sağolsun. Bugün buraya gelerek acınızı camiamız adına paylaşmak istedik. Şehidimizin mekanı cennet olsun” dedi.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar