Traore: Futbolun en talihsiz anlarından bir tanesini yaşadım


Trabzonspor maçında Durica’nın darbesiyle sakatlanan ve oyunu terk ettikten sonra yapılan kontrollerinde ayak bileğinde kırık tesit edilen oyuncumuz Abdou Razack Traore, sezon başında takımımızı yalnız bıraktığı için üzgün olduğunu söyledi.

52.dakikada yaşanan pozisyon sonrasında hastaneye kaldırılan ve yapılan kontrollerinde ayak bileğinde parçalı kırık tespit edilen oyuncumuz Abdou Razak Traore’ye, ambulansla geldiği Trabzon Havalanında Teknik Direktörümüz Mustafa Reşit Akçay, antrenörlerimiz, takım arkadaşları ve personelimiz geçmiş olsun dileklerini iletti.

Oyuncumuz Abdou Razak Traore, yaşadığı pozisyon ile ilgili yaptığı açıklamada, “O pozisyon sırasında Ferhat’tan topu aldıktan sonra sola doğru hareketlendim. Rakibimde ayağıma, bileğime doğru sert bir müdahale yaptı. Büyük bir acı hissettim. Acı hissettikten sonra kalktım devam etmeye çalıştım. Baktım ki dayanılacak gibi bir acı değil tekrardan yere yattım. Değiştirilmemi istedim. Çünkü acım çok büyüktü. Çok üzgünüm. Futbolun en talihsiz anlarından bir tanesini yaşadım. Sezonun başında takımıma yardımcı olmak istiyordum. Yapacak bir şey yok. Bir an önce iyileşip takımıma yeniden katkı sağlamak istiyorum” şeklinde görüş belirtti.

Haberin fotoğraflarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://we.tl/zRYmYSm28USon Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar