Patrick Friday Eze Atiker Konyaspor’umuzda


Kulübümüz 24 yaşındaki Nijeryalı forvet Patrick Friday Eze ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Büyükşehir Belediye Stadyumu basın toplantı salonunda gerçekleşen imza törenine Başkan Yardımcımız ve Basın Sözcümüz Ahmet Baydar, Yönetim Kurulu Üyemiz Ömer Zeren ve Sportif Direktörümüz Bülent Akın katıldı. Törende konuşan Başkan Yardımcımız ve Basın Sözcümüz Ahmet Baydar “Atiker Konyaspor’umuz bugün kendisinden büyük katkılar beklediğimiz bir futbolcuyu renklerine bağlıyor. 24 yaşındaki Nijeryalı santrafor Patrick Friday Eze ile her konuda anlaşmış bulunmaktayız. Konyaspor’umuz kupada ve ligde oynadığı iki karşılaşmada futbolseverlerin beğenisini toplayan bir performans sergiledi. Ancak 3. bölgedeki etkinliğimizi artırmamız gerekiyordu bunun için en doğru seçimin Patrik olduğuna karar kıldık ve kendisiyle 3 yıllığına sözleşme imzaladık. Eze’nin bir an önce forma giymesini ve takımımıza katkı sağlamasını sabırsızlıkla bekliyoruz.  Her iki tarafa da hayırlı olsun. Atiker Konyaspor’a hoş geldin Patrick” şeklinde konuştu.

BÜYÜK BİR CAMİAYA GELDİĞİMİ ANLADIM 

Yeni transferimiz Patrick Friday Eze ise “Çok güzel bir gün oldu benim için, çok heyecanlıyım. Gerçekten kalbimden bunu hissederek söylüyorum. Büyük bir camiaya geldiğimi şehri ve stadı görerek anladım.

KARİYERİMİN EN ÖNEMLİ GÜNLERİNİ GEÇİRECEĞİME İNANIYORUM

Konyaspor’un benimle ilgilendiği haberleri bana ulaştığında hiç tereddüt etmeden kulübe karşı adım atmaya başladım. Şimdi 3 senelik imza attım burada kariyerimin en önemli günlerini geçireceğime inanıyorum.

TARİHE İSMİMİ YAZDIRMAK İSTİYORUM

Tabii ki bir golcü olarak hedefim var, ilk hedefim çok gol atmak, Konyaspor’u ve taraftarları sevindirmek. Şunu da söylemek istiyorum tarihe ismimi yazdırmak istiyorum Konyaspor’da.

TARAFTARA GOLLER ATARAK TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM

İnternette taraftarlarla ilgili bazı videolar izledim gerçekten çok iyiler, deli dolular biraz. İnanılmaz görüntüler gördüm. En kısa zamanda onlarla bunu yaşamak istiyorum, onlara da teşekkür etmek istiyorum. Şu şekilde teşekkür etmek istiyorum, goller atarak ve kendimin en iyisini vererek” dedi.

Nijeryalı genç golcü Atiker Konyaspor’umuzda 45 numaralı formayı giyecek.

 

 Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar