“Konyaspor’a geldiğim için gururluyum”


Atiker Konyaspor’umuzun Avusturya Wien’den yeni transferi PetarFilipovic kendisini 3 yıllığına yeşil beyazlı renklere bağlayan imzanın ardından konuştu.

Filipovic KONYASPOR TV’ye yaptığı açıklamada neden 42 numaraları formayı tercih ettiğini de anlattı. Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda düzenlenen imza töreni sonrasında düşüncelerini aktaran yeni transferimiz şunları söyledi…

KONYASPOR’U BURAYA GELMEDEN ÖNCE BİLİYORDUM

Çok gururluyum ve mutluyum burada olduğum için. Buraya gelmeden önce Konyaspor’u ve şehri az çok biliyordum. Burada olduğum iki günlük süreç içerisinde biraz görme şansım oldu, hepsini olmasa da ama takım arkadaşlarımla da konuştum onlardan da hep pozitifgeri dönüşler aldım. O yüzden Konyaspor’a geldiğim için çok mutluyum ve gururluyum.

TAKIMI SÜPER KUPA MAÇINDA İZLEDİM ÇOK BEĞENDİM

Geçen sene bazı Süper Lig maçlarını takip etme şansım oldu, izlemiştim ama son Beşiktaş kupa maçını dikkatle seyrettim. Takımımız gayet iyiydi çok beğendim.

TEREDDÜT ETMEDEN 42 NUMARAYI SEÇTİM

Buraya ilk geldiğimde kulüpte çalışanlara şehrin plakasını sorduğumda bana ‘42’ dediler. Ben de hiç tereddüt etmeden hem taraftarlarımızı mutlu etmek, gururlandırmak hem de burada olmaktan ne kadar mutlu olduğumu belirtmek için 42’yi seçtim.

ONLARIN KARŞISINDA OYNAYACAĞIM İÇİN HEYECANLIYIM

 

Gelmeden de taraftarlar hakkında bilgim vardı. Bazı fotoğraflar ve videolar gördüm. Çok etkileyiciydi.  Onların önünde oynayacağım için heyecanlıyım.Son Fotoğraflar

Tüm Fotoğraflar